Chystáte se opustit stránku. Chcete pokračovat?

Souhlasím, přejít.

R125 World GP 60th Anniversary

60letá závodní historie.

Aerodynamickou bílou kapotáž modelu R125 World GP 60th Anniversary zdobí červená grafika Speedblock značky Yamaha, kterou proslavily závodní motocykly Yamaha Grand Prix od roku 1961. Stejně jako stroje, které vyhrály mistrovství světa, má i tato exkluzivní lehká řada R kola ve zlaté barvě, červený přední blatník a žlutou přední číselnou značku – a také emblém k 60. výročí a výrazný červený pruh podél horní části palivové nádrže a zádě, které značí její čistě závodní DNA.

Kompaktní rám Deltabox s 41mm přední vidlicí USD a lehkou hliníkovou kyvnou vidlicí, nejmodernější brzdy a lehká kola zajišťují vynikající jízdní vlastnosti. Asistenční antihoppingová kluzná spojka (A&S) zajistí lepší ovladatelnost při zpomalování. Úžasně vypadající aerodynamická karoserie s krytem a kokpitem inspirovaným modelem M1 dělá z modelu World GP 60th Anniversary nejžádanější supersport v kategorii 125 ccm a potvrzuje váš vstup do světa třídy R.

Letmým pohledem

• Barvy World GP 60th Anniversary
  • Špičkový motor EU5 o objemu 125 ccm se systémem variabilního řízení ventilů
  • Vynikající účinnost spalování
  • Rám Deltabox zajišťující precizní ovládání a řízení
  • Lehká hliníková kyvná vidlice pro vyšší stabilitu při vysoké rychlosti
  • Asistenční antihoppingová spojka (A&S)
Kompletní vlastnosti a technika

Yamaha získala první z mnoha světových mistrovských titulů jen několik let po založení společnosti. Tovární motocykly Yamaha doposud získaly více než 500 vítězství v závodech Grand Prix. Historické bílo-červené závodní zbarvení modelu R125 World GP 60th Anniversary vzdává hold 60 letům závodění na nejvyšší úrovni.