Készen áll álmai Yamaha {0} modelljének konfigurálására. Konfigurálja motorkerékpárját az Ön elvásárai szerint.

Igen, vigyen oda

Az R múltja és jelene. A te jövőd.

A Yamaha a versenyre termett R1M-et a MotoGP-győztes M1 motorból kifejlesztett legkifinomultabb technológia felhasználásával hozta létre. A legmodernebb Öhlins elektronikus versenyfelfüggesztés (ERS) és az NPX kavitációmentes első teleszkóp minden pályán a legjobb teljesítményt nyújtja; az alacsony homlokfelületű karbon karosszéria segít a köridők lefaragásában.

De ami igazán az R1M felé billenti a mérleget, azok a csúcstechnológiás motoros segédberendezések, többek között a fékvezérlés, a motorfékvezérlés és a rajtelektronika, valamint az adatnaplózáshoz és a vezeték nélküli motortuninghoz használt kommunikációs vezérlőegység. Az R1M a megújult karbon és fekete Icon Performance színben kapható, kék díszítésekkel és kék keréktárcsákkal; az R1M az R-sorozat legteljesebb versenypálya-csomagot kínáló csúcsa.

Áttekintés

• Az M1 ihletésű karbon burkolat
  • Öhlins elektronikus versenyfelfüggesztés (ERS)
  • Exkluzív CCU a vezeték nélküli beállításhoz
  • 6 tengelyes inerciális mérőegység (IMU)
  • Fejlett elektronikus vezérlési lehetőségek
Minden tulajdonság és műszaki adat

R1M

A Yamaha 60 évvel ezelőtt tűnt fel a World Grand Prix versenyeken, azóta a gyár versenymotorjai több mint 500 GP-futamot nyertek. A legújabb R1M a MotoGP-ben és a WorldSBK-ban szerzett összes tapasztalatot felhasználva készült, így ez a valaha épített legkifinomultabb szériagyártású Yamaha motorkerékpár.