Sunteţi pe cale să părăsiţi acest site web. Sunteţi sigur(ă)?

Sunt de acord, vreau să ajung acolo

Echipa Yamaha Romania

Departamentul Vanzari:

Area Sales Manager - Land

Stefan Leonte

Telefon: (+40) 724.044.435

E-mail: s.leonte@yamaha-motor.ro

 

Area Sales Manager - Marine

Adrian Minea

Telefon: (+40) 724.044.437

E-mail: a.minea@yamaha-motor.ro

 

Reprezentant Vanzari, Marketing & PR 

Lavinia Monica Pirvescu

Telefon: (+40) 722.302.151

E-mail: l.pirvescu@yamaha-motor.ro

 

Departamentul Logistica

Director Logistica

Dan Ciorik

Telefon: (+40) 721.232.925

E-mail: d.ciorik@yamaha-motor.ro

 

Departamentul Piese de schimb

Elena Datcu

Telefon: (+40) 721.247.025

E-mail: e.datcu@yamaha-motor.ro

 

Service

Dorel Marius Slavescu

Telefon: (+40) 724.044.436

 

Departamentul Financiar si Contabilitate

Director Financiar

Angelica Ion

Telefon: (+40) 724.044.439

E-mail: a.ion@yamaha-motor.ro